top of page

Про CRAFT INNOVATIONS

CRAFT INNOVATIONS – це бутікове консалтингове бюро. Засноване у 2019 році.

Наша місія - допомога бізнесу у створенні комерційно успішних інновацій.

А також зручних у використанні кінцевим споживачем цифрових та фізичних продуктів та сервісів.

Ми досягаємо цього, переробляючи бізнес-процеси, цифрові та фізичні точки дотику, внутрішню культуру обслуговування клієнтів. Усі зміни базуються на глибинному дослідженні клієнтів, оцінці того, як клієнти сприймають поточний рівень взаємодії, найкращій світовій практиці та постійному тестуванні гіпотез перед впровадженням рішення.

Окрім того, ми допомагаємо новим ідеям інноваційних рішеннь побачити світ!


Уявіть, що у вас є ідея або ви шукаєте якусь нову, щоб інвестувати, але у вас є внутрішні обмеження, такі як час, внутрішні компетенції, люди тощо. Тут ми можемо вам допомогти.

Діючи як ваша інноваційна команда, застосовуючи дизайн мислення, ми проводимо дослідження користувачів, підтверджуємо попит на ринку, синтезуємо ідеї товару чи послуги, створюємо прототипи, тестуємо їх із реальними клієнтами, розробляємо бізнес-моделі для ваших майбутніх інновацій. Ваша частина полягає у прийнятті остаточного рішення - "Go" або "NoGo".


У своїй роботі ми опираємося на методології design thinking, lean-startup, human-centered design, використання яких дозволяє системно створювати інновації орієнтовані на потреби клієнта.

Керівний склад команди має багаторічний досвід роботи з B2B та B2C сегментами ринку, розуміючи реалії ведення бізнесу в умовах регіону та міжнародного середовища.  В наших проектах ми орієнтуємось на залучення команд від бізнесу

у спільне створення рішень. Це – запорука успішної адаптації інновацій в компанії.

Маніфест

Менеджмент

ag.jpg

Андрій Губинський

15+ років управлінського досвіду, МВА, Design thinking certification в MIT Sloan Management (USA), викладач курсу "Інновації та Цифрова трансформація" у бізнес-школах МІМ-Київ та МІБ. Ассоційований консультант EBRD. Співзасновник ІТ компанії Uployal.

mp2.jpg

Марина Подстрігіч

10+ років в Experience Design. Design-Led Strategy certification в The University of Sydney. Спеціалізация: сервіс дизайн, дизайн інтерфейсів та омніканальний  досвід, фасилітація дизайн-спринтів, дизайн системи.

Irina Chubur .jpg

Ірина Чубур

15+ років міжнародного досвіду в маркетингу, комунікаціях, бренд менеджменту та побудові систем клієнтського сервісу в ТОП продуктових та аутсорсингових IT компаніях. Спеціалізація: сервіс дизайн (СХ/EX), розробка маркетингової стратегії, упаковка продукта, дослідження клієнтів.

Коли ми корисні?
bottom of page